Philips | Airfryer | NA120/00 1000 series | Power 1500 W | Capacity 4.2 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038903382
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
69,00 €
Philips | Airfryer | NA120/00 1000 series | Power 1500 W | Capacity 4.2 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.31 kg |
| Net weight | 4.2 kg |
| Producer | Philips |
| Kapacitāte | 4.2 L |
| Citas funkcijas | Heat resistant; Removable basket; Timer |
| Producer product name | NA120/00 1000 series |
| Producer product family | Airfryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 12 |
| Rapid Air tehnoloģija | Yes |
| Regulējams termostats | Yes |
| Maksimālais kabeļa garums | 0.8 m |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 36.8 cm |
| Augstums | 29.3 cm |
| Dziļums | 27.3 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1500 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 328 mm |
| Gross width (mm) | 330 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0357192 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 43 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 102 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

