Philips All-in-One Hair Trimmer | MG9557 | Cordless | Wet & Dry | Number of length steps 27 | Black/Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872068904509
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
96,00 €
Philips All-in-One Hair Trimmer | MG9557 | Cordless | Wet & Dry | Number of length steps 27 | Black/Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.49 kg |
| Net weight | 0.32 kg |
| Producer | Philips |
| Producer product name | MG9557 |
| Producer product family | All-in-One Hair Trimmer |
| Papildus informācija | |
| Atkārtoti uzlādējams | Yes |
| Tips | Cordless |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black/Silver |
| Īpašības | |
| Bez vada | Yes |
| Minimālais matu garums | 0.2 mm |
| Maksimālais matu garums | 20 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Bāze ietverta | No |
| Tīramā suka | Yes |
| Izturība | |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Izgaismojošie elementi | |
| Baterija zema indikators | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Uzlādes indikators | Yes |
| Darbības laiks (max) | 120 min |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-ion |
| Uzlādes laiks | 1 h |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 222 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Izmantojamo garumu skaits | 27 |
| Mitrai un sausai skūšanai | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

