Philips | DST3010/30 3000 Series | Steam Iron | 2000 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 30 g/min | Purple/White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038900302
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
44,00 €
Philips | DST3010/30 3000 Series | Steam Iron | 2000 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 30 g/min | Purple/White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.452 kg |
| Net weight | 1.052 kg |
| Pamatnes veids | Ceramic |
| Nepārtraukts tvaiks | 30 g/min |
| Izsmidzināšanas funkcija | Yes |
| Vertikālā tvaika funkcija | Yes |
| Pretpilēšanas funkcija | Yes |
| Ūdens tvertnes tilpums | 300 ml |
| Pretapkaļķošanās sistēmas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Built-in limescale remover; Sediment removal and cleaning |
| Producer | Philips |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 2000 W |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Purple/White |
| Auklas garums | 1.9 m |
| Automātiska izslēgšanās | No |
| Tips | Steam Iron |
| Producer product name | DST3010/30 3000 Series |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.006656 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 260 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

