Philips | DST7511/80 | Steam Iron | 3200 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 55 g/min | Steam boost performance 260 g/min | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038901435
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
79,00 €
Philips | DST7511/80 | Steam Iron | 3200 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 55 g/min | Steam boost performance 260 g/min | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2.03 kg |
| Net weight | 1.82 kg |
| Producer | Philips |
| Nepārtraukts tvaiks | 55 g/min |
| Palielinātas tvaiku padeves veiktspēja | 260 g/min |
| Palielināta tvaika funkcija | Yes |
| Izsmidzināšanas funkcija | Yes |
| Pamatnes veids | SteamGlide Elite |
| Vertikālā tvaika funkcija | Yes |
| Pretpilēšanas funkcija | Yes |
| Ūdens tvertnes tilpums | 300 ml |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 3200 W |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Steam Iron |
| Auklas garums | 2 m |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Sildīšānas laiks | 2 min |
| Producer product name | DST7511/80 |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Spriegums | 240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 167.00 mm |
| Gross width (mm) | 332.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 114 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

