Sulu spiede Philips | Juicer | HR1922/21 Avance collection | Type Juicer maker | Stainless steel | 1200 W | Number of speeds 2 | 9500 RPM
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038900214
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
223,00 €
Philips | Juicer | HR1922/21 Avance collection | Type Juicer maker | Stainless steel | 1200 W | Number of speeds 2 | 9500 RPM
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 5.08 kg |
| Net weight | 4.70 kg |
| Producer | Philips |
| Tips | Juicer maker |
| Ļoti liela augļu ieeja | No |
| Revolutions | 9500 RPM |
| Producer product name | HR1922/21 Avance collection |
| Producer product family | Juicer |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Īpašības | |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 296 mm |
| Gross height (mm) | 432 mm |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Ferrous metals | 1.40 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 355.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.38 kg |
| Volume (m3) | 0.031968 m³ |
| Wooden | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 15 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

