Birste Philips | Oral Irrigator nozzle | HX3042/00 Sonicare F1 Standard | For dental hygiene | Number of heads 2 | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871010394702
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
30,00 €
Philips | Oral Irrigator nozzle | HX3042/00 Sonicare F1 Standard | For dental hygiene | Number of heads 2 | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.017 kg |
| Net weight | 0.011 kg |
| Producer product name | HX3042/00 Sonicare F1 Standard |
| Producer product family | Oral Irrigator nozzle |
| Producer | Philips |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 63 mm |
| Gross height (mm) | 112 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 16 pcs |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00014112 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 17.00 g |
| PET | 10.00 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 235 mm |
| Gross width master carton | 135 mm |
| Gross height master carton | 95 mm |
| Net weight master carton | 0.272 kg |
| Tare weight master carton | 0.03 kg |
| Palette Qty | 9168 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Galviņu skaits | 2 |
| Papildus informācija | |
| Tips | For dental hygiene |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

