Austiņas PORT CONNECT Stereo Headset Wired USB Comfort | PORT CONNECT
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:356704901605
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
51,00 €
PORT CONNECT Stereo Headset Wired USB Comfort | PORT CONNECT
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.15 kg |
| Producer | PORT CONNECT |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 67.00 mm |
| Gross width (mm) | 178.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 906 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

