Tastatūra Razer | BlackWidow V4 Low-profile HyperSpeed | Gaming Keyboard | Wireless | US | Yellow Linear
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:888791007298
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
215,00 €
Razer | BlackWidow V4 Low-profile HyperSpeed | Gaming Keyboard | Wireless | US | Yellow Linear
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.802 kg |
| Net weight | 0.546 kg |
| Producer | Razer |
| Konektora veids | 2.4GHz, Bluetooth, USB-C |
| Tips | Gaming Keyboard |
| Producer product name | BlackWidow V4 Low-profile HyperSpeed |
| Papildus informācija | |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless |
| Darbības rādītāji | |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Displeja fona gaisma | Razer Chroma RGB |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Yellow Linear |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 554.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 56.50 g |
| Tare weight (kg) | 0.256 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1080 pcs |
| Konstrukcija | |
| Pilna lieluma tastatūra | Full Size |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

