Tastatūra Razer | Mechanical Gaming Keyboard | BlackWidow V4 X | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Yellow Mechanical Switches (Linear) | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:888791007286
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
133,00 €
Razer | Mechanical Gaming Keyboard | BlackWidow V4 X | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Yellow Mechanical Switches (Linear) | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2.29 kg |
| Net weight | 1.65 kg |
| Tips | Mechanical Gaming Keyboard |
| Producer product name | BlackWidow V4 X |
| Producer | Razer |
| Papildus informācija | |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Bluetooth | No |
| Konstrukcija | |
| Materiāls | ABS |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | Mechanical Gaming Keyboard |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Yellow Mechanical Switches (Linear) |
| Package features | |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Palette Qty | 105 pcs |
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 78 mm |
| Volume (m3) | 0.00819 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.64 kg |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Darbības rādītāji | |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Cipartastatūra | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

