SALE OUT. Xiaomi Cordless Hair Straightener Brush EU | Warranty 24 month(s) | Ceramic heating system | Ionic function | Temperature (min) 160 °C | Temperature (max) 200 °C | DEMO
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:200000141816
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
51,00 €
SALE OUT. Xiaomi Cordless Hair Straightener Brush EU | Warranty 24 month(s) | Ceramic heating system | Ionic function | Temperature (min) 160 °C | Temperature (max) 200 °C | DEMO, SCRATCHED
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.43 kg |
| Net weight | 0.28 kg |
| Producer | Xiaomi |
| Keramiskā sildīšanas sistēma | Yes |
| Temperatūra (maks) | 200 °C |
| Iesildīšanās laiks | N/A s |
| Temperatūra (min) | 160 °C |
| Joniskā funcija | Yes |
| Producer product name | Cordless Hair Straightener Brush EU |
| Saleout | DEMO, SCRATCHED |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| SALE OUT. | Y |
| Izgaismojošie elementi | |
| Gatavības indikators | No |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 226.00 mm |
| Gross height (mm) | 49.00 mm |
| Gross width (mm) | 93.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 2882.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

