Samsung | Flash Drive Bar Plus | MUF-512BE3/APC | 512 GB | USB 3.1 | Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:880609537969
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
92,00 €
Samsung | Flash Drive Bar Plus | MUF-512BE3/APC | 512 GB | USB 3.1 | Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | MUF-512BE3/APC |
| Producer product family | Flash Drive Bar Plus |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 512 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.1 |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 13.00 mm |
| Gross height (mm) | 153.00 mm |
| Gross width (mm) | 102.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4259 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Silver |
| Materiāls | Metal |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

