Samsung | PRO Endurance | MB-MJ32KA/EU | 32 GB | MicroSD Memory Card | Flash memory class U1
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:880609276723
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
49,00 €
Samsung | PRO Endurance | MB-MJ32KA/EU | 32 GB | MicroSD Memory Card | Flash memory class U1, V10, Class 10 | SD adapter
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.019 kg |
| Net weight | 0.014 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Designed to operate up to 140000 hours of recording. Record and play back FHD/4K. Critical data. Protected |
| Producer | Samsung |
| Atmiņa | |
| Zibatmiņas klase | U1, V10, Class 10 |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Rakstīšanas ātrums | 30 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 100 MB/s |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | MicroSD Memory Card |
| Producer product name | MB-MJ32KA/EU |
| Producer product family | PRO Endurance |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 3 mm |
| Gross height (mm) | 153 mm |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.000046818 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18454 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Atmiņas adapteris pievienots | SD adapter |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

