Austiņas Sandberg 126-37 Playn Go Bluetooth Headset
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:570573012637
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
22,00 €
Bezvadu brīvība
Spēcīga basa skaņa ar neodīma blokiem
Salokāmas ērtai transportēšanai
3-vienā: Bluetooth + AUX + SD karte
Tehniskie dati
Bluetooth 5.0 + EDR
Atbalsta A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Bezvadu diapazons līdz 10 metriem
Bluetooth frekvenču diapazons: 2402 MHz - 2480 MHz
Līdz 5 stundām atskaņošanas laiks / 240 stundām gaidīšanas režīmā
Uzlādes laiks: apm. 1,5 stundas
Uzlādes ieeja: USB DC 5V
Akumulators: Uzlādējams 180 mAh Li-Ion
AUX ports: 3,5 mm mini ligzda
Micro USB ports uzlādei
TF ports atskaņošanai no TF/Micro-SD kartes ar MP3 saturu.
Austiņas:
Frekvenču diapazons: 20 Hz – 20 kHz
Pretestība: 32 omi
Jutība: 110 dB ± 3 dB
Draivera bloks: 40 mm neodīms
Mikrofons:
Frekvenču diapazons: 30 Hz – 16 kHz
Pretestība: 2200 omi
Jutība: -54 dB ± 2 dB
Virziens: Daudzvirzienu
Komplektā:
1 Sandberg Play'n Go Bluetooth austiņas
1 USB uzlādes kabelis, garums 20 cm
1 MiniJack M-M savienojuma kabelis, garums 110 cm
1 Īsa rokasgrāmata
| Konstrukcijas tips | Uz ausīm |
| Saliekama konstrukcija | Jā |
| Pieslēgums | Bezvadu |
| Frekvenču diapazons | 20Hz-20KHz |
| Pretestība | 32 Ω |
| Jutība | 110dB+/-3dB |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Bezvadu savienojums | Bluetooth |
| Bluetooth profilu atbalsts | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Skaļuma regulētājs | Jā |
| Krāsa | Melna |
| Izmērs | 21 x 16.5 x 7.5 cm |
| Svars | 230 g |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

