Austiņas Sandberg 325-28 Saver MiniJack Headset Large
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:570573032528
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
8,00 €
Viedtālrunim un datoram
Iebūvēts mikrofons un atbildes poga
Austiņas jebkuram gadījumam
Patīkamas nēsāšanai
| Konstrukcijas tips | Virs ausīm |
| Stiprinājuma tips | Galvas stīpa |
| Saliekama konstrukcija | Nē |
| Pieslēgums | Vadu |
| Frekvenču diapazons | 20Hz-20KHz |
| Pretestība | 32 Ω |
| Jutība | 108 ±2 dB |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Trokšņu slāpēšana | Nē |
| Bezvadu savienojums | Nē |
| Skaļuma regulētājs | Jā |
| Vada garums (m) | 2.5 |
| Papildus funkcijas | Iebūvēta atbildes poga, elastīgs mikrofona strēles stiprinājums |
| Krāsa | Melna |
| Izmērs | 20 × 18 × 5.5 cm |
| Svars | 270 g |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

