Austiņas Shure MVL Lavalier Microphone for Smartphone or Tablet | Shure
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:042406677806
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
77,00 €
Shure MVL Lavalier Microphone for Smartphone or Tablet | Shure
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer | Shure |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1879 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

