Sony | CEA-G series | CF-express Type A Memory Card | 160 GB | CF-express
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:454873608910
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
314,00 €
Sony | CEA-G series | CF-express Type A Memory Card | 160 GB | CF-express
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.052 kg |
| Net weight | 0.017 kg |
| Producer | Sony |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | CF-express |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.035 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10473 pcs |
| Producer product family | CEA-G series |
| Producer product name | CF-express Type A Memory Card |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 160 GB |
| Rakstīšanas ātrums | 700 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 800 MB/s |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

