Samsung P9 Express | 512 GB | microSD | Flash memory class U3
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:880609764420
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
133,00 €
Samsung P9 Express | 512 GB | microSD | Flash memory class U3, V30, A1
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.013 kg |
| Net weight | 0.003 kg |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | P9 Express |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | microSD |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1728 pcs |
| Warranty | 120 mēnesis(i) |
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 512 GB |
| Zibatmiņas klase | U3, V30, A1 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

