Sony | Memory Card Reader CFexpress Type B/XQD | MRW-G1
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:454873610313
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
125,00 €
Sony | Memory Card Reader CFexpress Type B/XQD | MRW-G1
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.159 kg |
| Net weight | 0.101 kg |
| Producer | Sony |
| Producer product name | MRW-G1 |
| Producer product family | Memory Card Reader CFexpress Type B/XQD |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Savienojamība | |
| USB versija | USB 3.1; USB-C |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.058 kg |
| Volume (m3) | 0.00044 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3927 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

