Targus | 100 W USB-C PD Charger - For Laptops or Power Pass-Thru Docks | APA108EU
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:505179404000
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
54,00 €
Targus | 100 W USB-C PD Charger - For Laptops or Power Pass-Thru Docks | APA108EU
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.63 kg |
| Net weight | 0.53 kg |
| Producer | Targus |
| Citas funkcijas | Compatible with USB-C laptops, tablets, and phones |
| Producer product name | APA108EU |
| Producer product family | 100 W USB-C PD Charger - For Laptops or Power Pass-Thru Docks |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 195 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0020475 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 771 pcs |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

