Targus | CN415GL Classic EcoSmart | Fits up to size 15-16 | Briefcase | Shoulder strap | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:506319400444
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
36,00 €
Targus | CN415GL Classic EcoSmart | Fits up to size 15-16 " | Briefcase | Shoulder strap | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.57 kg |
| Net weight | 0.55 kg |
| Producer | Targus |
| Producer product name | CN415GL Classic EcoSmart |
| Fits up to size | 15-16 in |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Black |
| Konstrukcija | |
| Pleca siksna | Yes |
| Īpašības | |
| Korpusa veids | Briefcase |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 16 in |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 305.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

