Svari TEFAL Digital Kitchen Scale | Essential BC5504V0 | Graduation 1 g | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:312104009528
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
20,00 €
TEFAL Digital Kitchen Scale | Essential BC5504V0 | Graduation 1 g | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.55 kg |
| Net weight | 0.41 kg |
| Producer | TEFAL |
| Gradācija | 1 g |
| Taras svara funkcija | Tare function; Sensitive key board; Battery type: 2xAAA |
| Baterija zema indikators | No |
| Mērvienība | g/lb:oz/fl.oz/ml |
| Citas funkcijas | Liquid function |
| Producer product name | Essential BC5504V0 |
| Producer product family | Digital Kitchen Scale |
| Displejs | |
| Displeja ekrāna izmērs | 46 x 20 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Pulksteņa funkcija | No |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Materiāls | Tempered glass |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Yes |
| Kapacitāte | 5 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 187.00 mm |
| Gross height (mm) | 218.00 mm |
| Gross width (mm) | 26.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 133.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 815 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

