Panna TEFAL | Renewal Pan | C4260643 | Frying | Diameter 28 cm | Suitable for induction hob | Fixed handle | Grey
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:316843035320
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
49,00 €
TEFAL | Renewal Pan | C4260643 | Frying | Diameter 28 cm | Suitable for induction hob | Fixed handle | Grey
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.91 kg |
| Net weight | 6.90 kg |
| Producer | TEFAL |
| Vāks iekļauts komplektācijā | No |
| Piemērots indukcijas plītīm | Yes |
| Producer product name | C4260643 |
| Producer product family | Renewal Pan |
| Papildus informācija | |
| Kāta funkcijas | Fixed handle |
| Īpašības | |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | No |
| Produkta krāsa | Grey |
| Tips | Frying |
| Materiāls | Aluminum/Ceramic |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 28 cm |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 145 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

