TEFAL | Steam Iron | FV1711 Virtuo | Steam Iron | Continuous steam 24 g/min | Steam boost performance 80 g/min | Blue
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:312104006582
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
32,00 €
TEFAL | Steam Iron | FV1711 Virtuo | Steam Iron | Continuous steam 24 g/min | Steam boost performance 80 g/min | Blue
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.228 kg |
| Net weight | 0.97 kg |
| Nepārtraukts tvaiks | 24 g/min |
| Palielinātas tvaiku padeves veiktspēja | 80 g/min |
| Palielināta tvaika funkcija | Yes |
| Izsmidzināšanas funkcija | Yes |
| Pamatnes veids | Non-stick |
| Vertikālā tvaika funkcija | Yes |
| Pretpilēšanas funkcija | Yes |
| Producer | TEFAL |
| Producer product name | FV1711 Virtuo |
| Producer product family | Steam Iron |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Blue |
| Tips | Steam Iron |
| Automātiska izslēgšanās | No |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 293 mm |
| Gross height (mm) | 157 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.258 kg |
| Volume (m3) | 0.00598013 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 258 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 279 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

