TEFAL | Steam Iron | FV9845 | Steam Iron | 3200 W | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 60 g/min | Black/Rose Gold
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:312104006927
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
92,00 €
TEFAL | Steam Iron | FV9845 | Steam Iron | 3200 W | Water tank capacity 350 ml | Continuous steam 60 g/min | Black/Rose Gold
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2.15 kg |
| Net weight | 1.70 kg |
| Pamatnes veids | Durilium Airglide |
| Nepārtraukts tvaiks | 60 g/min |
| Izsmidzināšanas funkcija | Yes |
| Vertikālā tvaika funkcija | Yes |
| Pretpilēšanas funkcija | Yes |
| Ūdens tvertnes tilpums | 350 ml |
| Pretapkaļķošanās sistēmas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Ergonomic steam trigger; Stable rest hill; Scale collector |
| Producer | TEFAL |
| Producer product name | FV9845 |
| Producer product family | Steam Iron |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black/Rose Gold |
| Auklas garums | 2.5 m |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Tips | Steam Iron |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 43.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 81 pcs |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 3200 W |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

