Thule EnRoute | Backpack | Soft Blue/Darkest Blue
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:085854260428
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
50,00 €
Thule EnRoute | Backpack | Soft Blue/Darkest Blue
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.64 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Producer | Thule |
| Producer product name | EnRoute |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Soft Blue/Darkest Blue |
| Konstrukcija | |
| Skaļums | 12 L |
| Īpašības | |
| Materiāls | Nylon |
| Korpusa veids | Backpack |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | N/A in |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 362 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

