Thule | Travel Shoe Bag | Shoe Bag | Pond Gray
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:085854261258
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
30,00 €
Thule | Travel Shoe Bag | Shoe Bag | Pond Gray
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.15 kg |
| Producer | Thule |
| Producer product name | Travel Shoe Bag |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Īpašības | |
| Materiāls | Bluesign approved, 100% recycled nylon |
| Korpusa veids | Shoe Bag |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | N/A in |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 964 pcs |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Pond Gray |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

