Tigo | Access Point (TAP) | Wirelessly communicates directly with TS4 units; Easy installation on the module frame without tools
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:200000129509
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
65,00 €
Tigo | Access Point (TAP) | Wirelessly communicates directly with TS4 units; Easy installation on the module frame without tools
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.03 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Producer product family | Access Point (TAP) |
| Citas funkcijas | Wirelessly communicates directly with TS4 units; Easy installation on the module frame without tools |
| Producer | Tigo |
| Warranty | 300 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1000 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

