TP-LINK C425 KIT | Solar-Powered Security Camera Kit | Bullet | 4 MP | F/2.1 | H.264 | microSD
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:888502062038
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
120,00 €
TP-LINK C425 KIT | Solar-Powered Security Camera Kit | Bullet | 4 MP | F/2.1 | H.264 | microSD, Max. 512GB
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.63 kg |
| Net weight | 0.48 kg |
| Producer | TP-LINK |
| Producer product name | C425 KIT |
| Producer product family | Solar-Powered Security Camera Kit |
| Atmiņa | |
| Atmiņas sloti | microSD, Max. 512GB |
| Audio | |
| Audio ieeja / izeja | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White/Black |
| Objektīva sistēma | |
| Objektīva veids | F/2.1 |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Attēla kvalitāte | |
| Kameras tips | Outdoor |
| Konstrukcija | |
| Komutatora tips | Bullet |
| Darbības rādītāji | |
| Video kompresijas formāti | H.264 |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 116.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1600 pcs |
| Video | |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 2560 x 1440 pikseļi |
| Megapikseļi | 4 MP |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

