TP-LINK | Pan/Tilt Wi-Fi Camera | Tapo C220 | PTZ | 4 MP | 4mm/F2.0 | H.264 | Micro SD
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:489525250093
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
44,00 €
TP-LINK | Pan/Tilt Wi-Fi Camera | Tapo C220 | PTZ | 4 MP | 4mm/F2.0 | H.264 | Micro SD, Max. 512GB
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.52 kg |
| Net weight | 0.42 kg |
| Producer | TP-LINK |
| Producer product name | Tapo C220 |
| Producer product family | Pan/Tilt Wi-Fi Camera |
| Atmiņa | |
| Atmiņas sloti | Micro SD, Max. 512GB |
| Konstrukcija | |
| Komutatora tips | PTZ |
| Objektīva sistēma | |
| Objektīva veids | 4mm/F2.0 |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Attēla kvalitāte | |
| Kameras tips | Indoor |
| Darbības rādītāji | |
| Video kompresijas formāti | H.264 |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 258 pcs |
| Video | |
| Megapikseļi | 4 MP |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 2560 x 1440 pikseļi |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

