Austiņas Tracer 45107 Flex black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590751285563
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
5,00 €
| Mikrofons | |
|---|---|
| Tips: | Interviju mikrofons |
| Mikrofona frekvence: | 100 - 10000 Hz |
| Trokšņa samazināšana: | Jā |
| Savienojamība | |
| Ierīces interfeiss: | 3,5 mm (1/8 ") |
| Pieslēgšanas tehnoloģija: | Vadu |
| Kabeļa garums: | 1,3 m |
| Iepakojuma saturs | |
| Darbvirsmas statīvs: | Jā |
| Pievienoti kabeļi: | Audio (3.5mm) |
| Darbības rādītāji | |
| Krāsa: | Melns |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

