Austiņas Tracer 47504 T10 TWS BT
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590751287453
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
13,00 €
Bezvadu darbība Bluetooth 5.4 tehnoloģijā.
USB-C.
Darbības rādiuss - līdz 10 metriem.
Futrālis ar 300 mAh strāvas bankas funkciju.
Zvanu pieņemšana, izmantojot integrētu skārienpaneli
Nevainojama skaņas kvalitāte.
Integrēts mikrofons.
Stilīgs un viegls dizains.
| Konstrukcijas tips | Ausu ieliktņi |
| Saliekama konstrukcija | Nē |
| Pieslēgums | Bezvadu |
| Frekvenču diapazons | 20Hz-20KHz |
| Pretestība | 32 Ω |
| Jutība | 107dB |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Trokšņu slāpēšana | Nē |
| Bezvadu savienojums | Bluetooth |
| Bluetooth profilu atbalsts | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Skaļuma regulētājs | Jā |
| Papildus funkcijas | Skārienpanelis zvanu pieņemšanai, Uzlādes futrālis ar 300 mAh jaudas banku |
| Krāsa | Melna |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

