Austiņas Tracer 47628 M1 BT
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590751287649
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
12,00 €
Frekvenču diapazons 60 Hz - 20 kHz.
40 mm skaļruņi.
Bluetooth 5.4 tehnoloģija (diapazons līdz 10 metriem).
Jaudīgs 400 mAh akumulators - līdz 30 stundām darbības laika.
Iebūvēts mikrofons.
Salokāmas.
Vadības pogas uz austiņas / skaļuma regulēšana.
| Konstrukcijas tips | Supra-aurālas |
| Stiprinājuma tips | Galvas stīpa |
| Saliekama konstrukcija | Jā |
| Pieslēgums | Bezvadu |
| Frekvenču diapazons | 60Hz–20kHz |
| Pretestība | 32 Ω |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Bezvadu savienojums | Bluetooth |
| Skaļuma regulētājs | Jā |
| Papildus funkcijas | 30 stundu akumulatora darbības laiks (400 mAh), uzlabots kontrolieris |
| Krāsa | Melna |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

