Tristar KB-7520 Coolbox
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871283698766
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
66,00 €
Tristar KB-7520 Coolbox, Anthracite | Tristar Cool Box | KB-7520 | 20 L | 230 V | E
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 4.34 kg |
| Net weight | 3.734 kg |
| Producer | Tristar |
| Kapacitāte | 20 L |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | KB-7520 |
| Producer product family | Cool Box |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Anthracite |
| Īpašības | |
| Dimensijas (WxDxH) | 43 x 24 x 40 cm |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 400 mm |
| Gross width (mm) | 430 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 575 g |
| Plastic (No PET) | 31 g |
| Tare weight (kg) | 0.606 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.04128 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 48 W |
| Ieejas spriegums | 230 V |
| Energoefektivitātes klase | E |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

