Svari Tristar | Kitchen scales | KW-2445 | Maximum weight (capacity) 5 kg | Graduation 1 g | Display type LCD | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871301602244
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
18,00 €
Tristar | Kitchen scales | KW-2445 | Maximum weight (capacity) 5 kg | Graduation 1 g | Display type LCD | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.464 kg |
| Net weight | 0.394 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Gradācija | 1 g |
| Mērvienība | g |
| Taras svara funkcija | Yes |
| Baterija zema indikators | No |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Citas funkcijas | Beautifully designed kitchen scale with a glass plate and a digital display. Works on 2 AAA batteries |
| Producer | Tristar |
| Displejs | |
| Viegli lasāms displejs | Yes |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LCD |
| Maksimālais svars (tilpums) | 5 kg |
| Ekrāns | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Yes |
| Producer product name | KW-2445 |
| Producer product family | Kitchen scales |
| Kapacitāte | 5 kg |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Packing quantity | 12 pcs |
| Paper/Pasteboard | 62 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 320 mm |
| Gross height master carton | 170 mm |
| Net weight master carton | 5.616 kg |
| Tare weight master carton | 0.435 kg |
| Palette Qty | 804 pcs |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Darbības rādītāji | |
| Pulksteņa funkcija | No |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

