WAHL | Deluxe Travel Kit | 05604-616 | Cordless | Number of length steps 5 | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:043917006109
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
33,00 €
WAHL | Deluxe Travel Kit | 05604-616 | Cordless | Number of length steps 5 | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.252 kg |
| Net weight | 0.242 kg |
| Producer | WAHL |
| Producer product name | 05604-616 |
| Producer product family | Deluxe Travel Kit |
| Papildus informācija | |
| Tips | Cordless |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Īpašības | |
| Minimālais matu garums | 0.7 mm |
| Maksimālais matu garums | 8 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Bāze ietverta | No |
| Tīramā suka | Yes |
| Uzglabāšanas maciņš, maiss | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Izgaismojošie elementi | |
| Baterija zema indikators | No |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium AAA |
| Uzlādes laiks | N/A h |
| Darbības laiks (max) | N/A min |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 708 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Darbības rādītāji | |
| Izmantojamo garumu skaits | 5 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

