Xiaomi | Air Fryer EU | Essential | Power 1550 W | Capacity 6 L | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:694181278521
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
64,00 €
Xiaomi | Air Fryer EU | Essential | Power 1550 W | Capacity 6 L | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 5.5 kg |
| Net weight | 4.6 kg |
| Producer | Xiaomi |
| Kapacitāte | 6 L |
| Temperatūra | 80-200 °C |
| Producer product name | Essential |
| Producer product family | Air Fryer EU |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 12 |
| Temperatūra (min) | 80 °C |
| Taimera ilgums | 60 min |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Skata lodziņš | No |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1550 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 415 mm |
| Gross height (mm) | 360 mm |
| Gross width (mm) | 330 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 890 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.9 kg |
| Volume (m3) | 0.049302 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Konstrukcija | |
| Kontroles tips | Mechanical |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

