Xiaomi | Redmi Fast Charge Power Bank | 20000 mAh | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:693417771687
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
31,00 €
Xiaomi | Redmi Fast Charge Power Bank | 20000 mAh | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.458 kg |
| Citas funkcijas | Capacity: 74 Wh 3.7V (20000 mAh); Nominal capacity: 12000 mAh (5.1V / 3.6A); fast charge; Input: DC 5V / 2.1A, 9V / 2.1A, 12B / 1.5A (micro-USB / USB-C); DC 5V / 2.4A (micro-USB / USB-C, USB-A 2.4A); DC 5V / 3.6A (micro-USB / USB-C, 2xUSB-A 3.6A); Output: DC 5.1V / 2.4A, 9V / 2A max, 12B / 1.5A max (USB-A); DC 5.1V / 3.6A (2xUSB-A) |
| Producer | Xiaomi |
| Akumulators | |
| Baterijas performance | 20000 mAh |
| Baterijas tehnoloģija | Li-Polymer |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 154 x 27.3 x 73.6 mm |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Redmi Fast Charge Power Bank |
| Savienojamība | |
| USB ieejas porta veids | USB-A |
| USB portu skaits | 4 |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 18 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 108 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.112 kg |
| Volume (m3) | 0.000608 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.11 kg |
| Palette Qty | 800 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

