ADATA | C008 | 64 GB | USB 2.0 | White/Blue
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471343579146
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
16,00 €
ADATA | C008 | 64 GB | USB 2.0 | White/Blue
| Technical details | |
|---|---|
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Net weight | 0.007 kg |
| Producer | ADATA |
| Papildus informācija | |
| USB nepieciešams | Yes |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 98/2000/XP/V |
| Dimensijas (WxDxH) | 60 x 20 x 10mm mm |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White/Blue |
| Materiāls | Plastic |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 10 g |
| Platums | 1.95 cm |
| Augstums | 5.9 cm |
| Dziļums | 5.96 cm |
| Producer product name | C008 |
| Gross weight | 0.015 kg |
| Package features | |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000115 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 15026 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

