ADATA | UV240 | 32 GB | USB 2.0 | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471321846539
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
15,00 €
ADATA | UV240 | 32 GB | USB 2.0 | White
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.1, 0.1 kg |
| Citas funkcijas | Convenient quick flip-cap capless design, Includes a strap hole to attach to lanyard or keychain |
| Producer | ADATA |
| Gross weight | 0.2, 0.2 kg |
| Producer product name | UV240 |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.0005175 m³ |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Plastic (No PET) | 37 g |
| Palette Qty | 3339 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White |
| Materiāls | Plastic |
| Darbības rādītāji | |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Kapacitāte | 32 GB |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

