ADATA | UV128 | 32 GB | USB 3.0 | Black/Blue
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471343579664
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
15,00 €
ADATA | UV128 | 32 GB | USB 3.0 | Black/Blue
| Technical details | |
|---|---|
| Tips | USB Flash Memory |
| Citas funkcijas | The sleek design features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless mechanical design eliminates the hassle of lost drive caps. The USB connector can be made ready for use with just one hand, for greater convenience when speed is a must. |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Net weight | 0.008 kg |
| Producer | ADATA |
| Papildus informācija | |
| USB nepieciešams | Yes |
| USB barošana | Yes |
| Dimensijas (WxDxH) | 69 x 21 x 9mm (L x W x H) mm |
| Konstrukcija | |
| Formas faktors | Slide |
| Produkta krāsa | Black/Blue |
| Materiāls | Plastic |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 10 g |
| Platums | 2 cm |
| Augstums | 1 cm |
| Dziļums | 6 cm |
| Producer product name | UV128 |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.000115 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 15026 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstītās Linux operētājsistēmas | Yes |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Home Basic |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | Mac OS X 10.5 Leopar |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.0 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

