ADATA | USB Flash Drive | UV320 | 128 GB | USB 3.2 Gen1 | White/Green
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471321846285
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
21,00 €
ADATA | USB Flash Drive | UV320 | 128 GB | USB 3.2 Gen1 | White/Green
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | UV320 |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 11.00 mm |
| Gross width (mm) | 21.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 35714 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.2 Gen1 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | White/Green |
| Materiāls | Plastic |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

