ADATA | UV128 | 128 GB | USB 3.0 | Black/Blue
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471343579944
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
21,00 €
ADATA | UV128 | 128 GB | USB 3.0 | Black/Blue
| Technical details | |
|---|---|
| Tips | USB Flash |
| Citas funkcijas | The sleek design features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless mechanical design eliminates the hassle of lost drive caps. The USB connector can be made ready for use with just one hand, for greater convenience when speed is a must. |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Net weight | 0.006 kg |
| Producer | ADATA |
| Papildus informācija | |
| Minimālās sistēmas prasības | Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 or later; Mac OSX 10.5 or later; Linux Kernel 2.6 or later |
| Dimensijas (WxDxH) | 60 x 20 x 9mm mm |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black/Blue |
| Materiāls | Plastic |
| Formas faktors | Slide |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 10 g g |
| Producer product name | UV128 |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Package features | |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Palette Qty | 15026 pcs |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.0 |
| Lasīšanas ātrums | 90 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 40 MB/s |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Yes |
| Atbalstītās Mac operētājsistēmas | Yes |
| Atbalstītās Linux operētājsistēmas | Yes |
| Standarts Plug and Play | Yes |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blister |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces



