Lexar | Flash drive | JumpDrive V100 | 64 GB | USB 3.0 | Grey
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:843367119547
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
19,00 €
Lexar | Flash drive | JumpDrive V100 | 64 GB | USB 3.0 | Grey
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.014 kg |
| Warranty | 2 gads(i) |
| Producer | Lexar |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | With Protective Cap; Backwards compatible with USB 2.0 devices; Plug-and-Play; Compatible |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.0 |
| Savietojamība | PC and Mac systems |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 8 g |
| Producer product name | JumpDrive V100 |
| Producer product family | Flash drive |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10° to 70 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0° C to 60 °C |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 1 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Palette Qty | 12343 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Grey |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

