Kingston | USB Flash Drive | DataTraveler 70 | 128 GB | USB 3.2 Gen 1 Type-C | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:740617305371
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
19,00 €
Kingston | USB Flash Drive | DataTraveler 70 | 128 GB | USB 3.2 Gen 1 Type-C | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.016 kg |
| Net weight | 0.011 kg |
| Warranty | 60 mēnesis(i) |
| Producer | Kingston |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Interfeisa tips | USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Savietojamība | Windows10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Lasīšanas ātrums | 1000 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 900 MB/s |
| Producer product name | DataTraveler 70 |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 101 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00011615 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14877 pcs |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

