Adler | Milk frother | AD 4497 | 600 W | Milk frother | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590388780362
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
31,00 €
Adler | Milk frother | AD 4497 | 600 W | Milk frother | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.923 kg |
| Net weight | 0.444 kg |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Putošanas iespējas | 120 ml |
| Piens sasilšana tilpums | 300 ml |
| Citas funkcijas | Cordless mug; Swivel base (360°); Controller: STRIX; Magnetic stirrer |
| Funkcijas | Frothing cold milk, Frothing hot milk, Mixing cold milk, Mixing hot milk |
| Piena tvertnes tilpums | 300 ml |
| Producer | Adler |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 600 W |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Milk frother |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 11 cm |
| Augstums | 17 cm |
| Producer product name | AD 4497 |
| Producer product family | Milk frother |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 173.00 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Packing quantity | 8 pcs |
| Paper/Pasteboard | 0.07 g |
| Plastic (No PET) | 0.01 g |
| Tare weight (kg) | 0.479 kg |
| Volume (m3) | 0.003637325 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 605 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Net weight master carton | 7.384 kg |
| Tare weight master carton | 0.606 kg |
| Palette Qty | 384 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

