Tristar Milk frother | MK-2278 | 0.3 L | 500 W | Milk frother | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:871165852283
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
26,00 €
Tristar Milk frother | MK-2278 | 0.3 L | 500 W | Milk frother | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.82 kg |
| Net weight | 0.75 kg |
| Producer | Tristar |
| Producer product name | MK-2278 |
| Producer product family | Milk frother |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 500 W |
| Darbības rādītāji | |
| Kapacitāte | 0.3 L |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Milk frother |
| Materiāls | Main - Plastic |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Spriegums | 230 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 184.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 124.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 63.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 489 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

