Asus BP4701 ROG BACKPACK/15_17 | Asus | Notebook carrying backpack | BP4701 | Fits up to size 17 | Backpack | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471108185812
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
37,00 €
Asus BP4701 ROG BACKPACK/15_17 | Asus | Notebook carrying backpack | BP4701 | Fits up to size 17 " | Backpack | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.73 kg |
| Net weight | 0.63 kg |
| Producer | Asus |
| Fits up to size | 17 in |
| Producer product name | BP4701 |
| Producer product family | Notebook carrying backpack |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Black |
| Konstrukcija | |
| Materiāls | Polyester |
| Produkta krāsa | Black |
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17 in |
| Korpusa veids | Backpack |
| Svars&dimensijas | |
| Iekšējās dimensijas (W x D x H) | 460 x 305 x 135 mm |
| Augstums | 135 mm |
| Dziļums | 305 mm |
| Dimensijas (W x D x H) | 460 x 305 x 135 mm |
| Iespējas | Umbrella holder, Air Mesh System, water repellent, ASUS reflective logo, front zipper pocket |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0189405 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 432 pcs |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

