Thule EnRoute | Sling Bag | Soft Blue/Darkest Blue
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:085854260398
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
37,00 €
Thule EnRoute | Sling Bag | Soft Blue/Darkest Blue
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 0.35 kg |
| Net weight | 0.15 kg |
| Producer | Thule |
| Producer product name | EnRoute |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Soft Blue/Darkest Blue |
| Konstrukcija | |
| Skaļums | 2 L |
| Īpašības | |
| Materiāls | Nylon |
| Korpusa veids | Sling Bag |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | N/A in |
| Warranty | 12 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 197.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 973 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

