Cepeškrāsnis Beko BBIR17300BCS Oven
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:869084241409
- Piegāde
- Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Beko BBIR17300BCS Oven, Built-in, Electric, Width 59.4 cm, Black | BEKO
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 32.70 kg |
| Net weight | 29.70 kg |
| Producer | BEKO |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 620.00 mm |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.24 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

