Cepeškrāsnis Simfer Oven | 4207DERSP.1 | 47 L | Multifunctional | Manual | Pop-up knobs | Height 59.5 cm | Width 45 cm | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:868377014117
- Piegāde
- Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Simfer Oven | 4207DERSP.1 | 47 L | Multifunctional | Manual | Pop-up knobs | Height 59.5 cm | Width 45 cm | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 25.94 kg |
| Net weight | 24.30 kg |
| Producer | Simfer |
| Producer product name | 4207DERSP.1 |
| Producer product family | Oven |
| Displejs | |
| Ekrāns | Yes |
| Papildus informācija | |
| Tvaika funkcija | No |
| Konstrukcija | |
| Skata lodziņš | Yes |
| Kontroles tips | Pop-up knobs |
| Korpusa dizains | Built-in |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 45 cm |
| Augstums | 59.5 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Cepeškrāsns | |
| Kopējais krāšņu tilpums | 47 L |
| Krāsns tips | Multifunctional |
| Tīrīšanas tips | Manual |
| Ergonomika | |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 655.00 mm |
| Gross width (mm) | 515.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 461.00 g |
| PET | 281.00 g |
| Plastic (No PET) | 627.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.64 kg |
| Volume (m3) | 0.23 m³ |
| Wooden | 275.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

